Keratynowe prostowanie i wygładzanie włosów 

About Project

Keratyna to nasz najsilniejszy produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania włosów. Można używać go do każdego rodzaju włosów. Używany jest również do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zastosowaniu tego produktu włosy są miękkie, gładkie i łatwe do ułożenia. Rezultat jest widoczny od 3 do 5 miesięcy. Przywraca zdrową kondycję włosów. Naprawia włosy uszkodzone czynnikami chemicznymi. Pozostawia błyszczące i gładkie włosy. Pracujemy na keratynie najwyższej jakości, sprowadzanej z USA- Amazon Keratin.

 

Cena: 150 – 600* zł
*włosy grube, bardzo grube, puchate dopłata do 150 zł do ceny regularnej.
Czas trwania: 1,5 – 4 h

 

BOTOX + KERATYNA – Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Jest to rewolucyjny produkt wśród zabiegów prostujących włosy. Jego formuła zawiera opatentowaną kombinację keratyny, białka pszenicy, aloesu i kolagenu przetworzonych w unikalny sposób, aby sprzyjać infuzji aminokwasów głęboko w korze włosa. Odbudowuje i regeneruje włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. REZULTAT Regeneruje wszystkie rodzaje włosów Pozostawia gładkie,prostsze, zdrowe i błyszczące włosy. Chroni przed czynnikami środowiskowymi.

 

Cena: 170 – 650* zł
*włosy grube, bardzo grube, puchate dopłata do 150 zł do ceny regularnej.
Czas trwania : 1,5 – 4 h

 

RYTUAŁ CZEKOLADOWY – jest zalecany do stosowania na włosach które nie są bardzo kręcone oraz w sytuacji gdy klientka chce aby pozostawić naturalne fale i zmniejszyć objętość włosów i je odżywić. Włosy po zastosowaniu tego produktu nie puszą się i nie są mocno kręcone. Dodatkowo odbudowuje włókno włosa i przywraca ich zdrową kondycje. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 3 miesięcy. Eliminuje puszenie się włosów. Nawodnienie ekstraktem z kakao. zwiększa syntezę keratyny.
Cena: 150 – 600* zł
*włosy grube, bardzo grube, puchate dopłata do 150 zł do ceny regularnej.
Czas trwania: 1,5 – 4 h

 

APPLE PIE – keratyna nie zawierająca typowych związków chemicznych używanych do prostowania włosów. Składa się z aminokwasów i innych naturalnych składników. Nie prostuje włosów jak powyższe produkty natomiast używana jest głównie aby wyeliminować puszenie się włosów oraz w celu ich nawodnienia. Uzupełnia keratynę głęboko w korze włosa przywracając im elastyczność i zdrową kondycję. Efekt tego zabiegu może utrzymać się do 2 miesięcy. REZULTAT : Zmniejsza objętość i eliminuje puszenie się włosów, odżywienie.

Project Details